Cenový trhák

01.02.2022

Zařizujete novou domácnost a zatím nemáte ledničku? Pořiďte si volně stojící kombinovanou ledničku s mrazákem LA7383ds s 34% slevou.

x

Ledničku s mrazákem LA7383ds z designové linie Titania dnes koupíte o 34 % levněji a z ceny 24 999 Kč se rázem dostanete na 16 500 Kč. Slevu uplatníte zadáním kódu TRHAK v posledním kroku objednávky do pole „Slevové poukazy“. Slevu uvidíte okamžitě před odesláním objednávky. Akce platí od 1. 2. do 13. 2. 2022 nebo do vyprodání zásob. Více o akci naleznete na stránkách Conceptu. 

x

Proč si pořídit ledničku LA7383ds?

Lednička je místo, kde budete uchovávat jídlo na všechny události ve vašem životě, ať už to bude oslava narozenin, večírek nebo každodenní vaření. Proto by měla být dostatečně velká a funkčně vybavená, a to přesně je LA7383ds.

x

Kombinovaná americká lednice s mrazákem má objem 445 litrů a nabízí praktické uspořádání pro maximální orientaci. V pravém křídle naleznete chladící část a v levé mrazící. Obě jsou vybaveny skleněnými policemi, zásuvkami a přihrádkami na dvířkách. Dvoudveřovou lednici můžete mít blízko zdi, protože pro vysunutí zásuvek stačí otevřít dveře do 90°.

x

Lednice je vybavena funkcí Total NO FROST, která zamezuje tvorbě námrazy a současně zrychluje proces zamrazování. Disponuje také funkcí Power COOL, která slouží k rychlému zchlazení čerstvě vložených potravin a funkcí Power FREEZE, která zrychluje zmrazení nově vložených pokrmů.

x

Nechejte se pohltit cenovým trhákem a zkrášlete si kuchyň designovou lednicí LA7383ds.