Buďte fit do plavek

27.04.2021

Léto se blíží a pokud plánujete zapracovat na své postavě, je opravdu nejvyšší čas. Aby vaše hubnutí nebylo jen boj s větrnými mlýny, je třeba hubnout správně. S tím vám výborně pomůžou chytré diagnostické váhy Concept z řady Perfect Health

x

Plynulý úbytek na váze může být sice znamením úspěchu, ale ne vždy se dostaví optimální výsledek. Tělesná hmotnost totiž není jediným měřítkem ve snaze zhubnout. Pokud zdravé hubnutí podpoříme pohybovými aktivitami, může se stát, že hmotnost naopak nepatrně naroste. Je to dáno tím, že svalová hmota je těžší než tuková tkáň.

x

Abychom měli své hubnutí pod kontrolou a spalovali to, co opravdu chceme, tedy tuky, je velmi důležité mít přehled o svém těle. Takovou kontrolu nám výborně poskytnou chytré diagnostické váhy Concept z řady Perfect Health, které kromě hmotnosti dokáží analyzovat dalších 12 tělesných parametrů. Stanou se skvělým parťákem na cestě k lepší postavě i osobním motivačním rádcem. Díky mobilní aplikaci Feelfit budete mít veškeré údaje uloženy a vyhodnoceny ve svém telefonu nebo tabletu, kde pak můžete sledovat své pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky.

x