Buďte doma opravdu chráněni

20.03.2020

V této nelehké době se každý z nás snaží udělat maximum pro zdraví své i svých blízkých. Kromě opakovaného apelování na zvýšenou hygienu a povinnost nosit ochrannou roušku, má na zdraví člověka významný vliv jeho imunitní systém a prostředí, ve kterém žije.

Abyste se alespoň doma cítili bezpečně, přinášíme vám přehled našich pomocníků, kteří dokáží nejen přispět k čistějšímu a zdravějšímu prostředí, ale také podpoří vaši imunitu. Mezi takové patří bezesporu specialisté na čistý vzduch, kteří v domácnosti nastaví ideální prostředí pro zdravé dýchání. Díky vyspělé filtrační technologii dokáží zachytit až 99,9 % nečistot, včetně bakterií, virů a plísní.

Perfektních výsledků dosahuje také pára. Nenajdete místo, kde by vám neposloužila. Zbaví vás veškerých nečistot doslova od podlahy až po strop. Úklid pomocí páry je rychlý, vysoce účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití chemických prostředků. Uklizený povrch je dokonale čistý a desinfikovaný.

O vaše matrace, čalounění, koberce a další textilie se spolehlivě postará antibakteriální vysavač s UVC lampou. Ultrafialové záření zahubí téměř 100 % virů, bakterií, plísní, mikroorganismů i roztočů, kteří mohou způsobovat alergie a další onemocnění.

Podpořte svou imunitu kvalitním spánkem i zvýšenou dávkou vitamínů. Oblíbeným způsobem, jak do těla dostat dostatek vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek jsou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a smoothie. Příprava je rychlá, jednoduchá a můžete do ní zapojit vlastní fantazii nebo načerpat inspiraci třeba z naší aplikace Concept Vaření. A pokud doma máte odšťavňovač, citrusovač nebo smoothie mixér, bude příprava výtečného a vitamíny nabitého nápoje otázkou okamžiku.