Bezpečný domov bez virů a bakterií

13.10.2020

Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? Přinášíme vám přehled našich pomocníků, kteří dokáží přispět k čistějšímu a zdravějšímu prostředí a pomohou s bojem proti virům a bakteriím

x

Mezi takové můžeme zařadit naše specialisty na čistý vzduch, kteří v domácnosti nastaví ideální prostředí pro zdravé dýchání. Díky vyspělé filtrační technologii dokáží zachytit až 99,9 % nečistot, včetně bakterií, virů a plísní.

x

x

Dalšími užitečnými pomocníky jsou bezesporu robotické vysavače, které jsou uzpůsobeny pro suché i mokré čištění. Stačí do zásobníku na vodu přidat pár kapek vhodného desinfekčního prostředku a vaše podlahy budou nejen dokonale čisté, ale i desinfikované. Model VR3210 je navíc vybaven UVC lampou, která vaše podlahy dokonale sterilizuje a zbaví bakterií a virů.  Desinfekční prostředek můžete využít také u tyčových vysavačů, které disponují funkcí vytírání.

x

Na vybrané modely vysavačů poskytujeme v současné době garanci 45 dní vrácení peněz. Snažíme se vám vyjít v této nelehké době maximálně vstříc a nabídnout vám možnost, abyste si zakoupený model důkladně vyzkoušeli v podmínkách vašich domovů. Tato akce se vztahuje na robotické vysavače VR3120, VR3110 a VR2110 a tyčové vysavače VP4205 a VP4210 zakoupené do konce roku 2020 (podrobná pravidla akce Garance 45 dní vrácení peněz).

x

Perfektních výsledků dosahuje také pára. Nenajdete místo, kde by vám neposloužila. Zbaví vás veškerých nečistot doslova od podlahy až po strop. Úklid pomocí páry je rychlý, vysoce účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití chemických prostředků. Uklizený povrch je dokonale čistý a desinfikovaný.

x

x

O vaše matrace, čalounění, koberce a další textilie se spolehlivě postará antibakteriální vysavač s UVC lampou. Ultrafialové záření zahubí téměř 100 % virů, bakterií, plísní, mikroorganismů i roztočů, kteří mohou způsobovat alergie a další onemocnění.

x