Akce na vysavače: 60 dní na vrácení a 7 let na motor

18.03.2022

Stále váháte nad nákupem nového vysavače? Teď je ten správný čas, kdy mu říct své "ano". Připravili jsme pro vás několik akcí, které vám zjednoduší rozhodování nad koupí vašeho nového pomocníka. 

x

Bojíte se investovat do vysavače, když nevíte, jak vám bude vyhovat? Přesně proto jsme pro vás připravili akci "Garance 60 dní na vrácení peněz". Po zakoupení vysavače máte 60 dní na to, abyste si vysavač vyzkoušeli a zkamarádili se s ním. Nebude-li vám vysavač vyhovovat, můžete ho vrátit bez udání důvodu. 

Myslíme i na BLDC motory u tyčových vysavačů, na které vám dáme záruku 7 let, což je dlouhá doba, no ne? Tato akce se týká modelů VP6110, VP6120 a VP6200.

x

A co pro získání těchto bonusů musíte udělat? Zakoupit vysavač a potom se do 14 dní zaregistrovat do formuláře "Chytře vymyšleno pro úklid". Ve „vyberte vysavač“ zvolíte typ, který jste si zakoupili a následně vám vyběhnou akce, které se vašeho vysavače týkají. Na jeden model můžete uplatnit i dvě akce. Následně řádně vyplňte všechny údaje a přiložte doklad o nákupu. Tyto výhody na vysavače platí od 1. března do 31. května 2022.

x

Věříme, že akce vám dodají jistotu v nákupu a s Concept vysavačem budete spokojení.