8 důvodů, proč si pořídit robotický vysavač

12.09.2022

Přemýšlíte o nákupu robotického vysavače, ale stále si nejste stoprocentně jistí? Připravili jsme pro vás 8 důvodů, které vás přesvědčí, abyste si robotický vysavač pořídili a svěřili mu do jeho rukou svou domácnost.

Úspora času a úklid bez vaší přítomnosti

x

Jedním z úplně předních důvodů, proč si pořídit robotický vysavač, je značná úspora času. Robot totiž stačí pouze zapnout a občas vyčistit, jinak si vysává sám bez vaší přítomnosti. Můžete si tedy vysavač zapnout, když nejste doma a přijít třeba z práce do krásně uklizeného prostředí.

x

Úspora místa

x

Robotický vysavač vám nebude zabírat žádné místo ve skříni. Jednoduše mu uděláte místečko někde na podlaze, kde bude mít svou nabíjecí stanici nebo prachový zásobník. A když to chytře vykoumáte, můžete si robot schovat pod nějakou vyšší skříňku, takže vám ani nebude zabírat místo na zemi.

x

Zapomenete na úklid? Robot ne

x

Chytrá aplikace, s kterou je robotický vysavač spárovaný, vám dovolí, abyste si udělali plán úklidu, který bude vysavač dodržovat jak hodinky. Chcete, aby vám robot každou neděli v 8 hodin ráno vysál? To není problém, stačí to zadat do aplikace a robot si to zapamatuje a každou neděli v osm hodin ráno vyjede vstříc úklidu. Robot nikdy nezapomene, a vy díky tomu nebudete muset v hlavě držet, že potřebujete uklidit.

c

Tichost

c

Potřebujete si zapnout robot v době, kdy dávají váš oblíbený seriál v televizi? Ničemu to nevadí, protože robotické vysavače vynikají svou tichostí, takže televizi uslyšíte, i když vám robot bude jezdit po obýváku.

x

Žádná fyzická námaha při vysávání i vytírání

x

Díky tomu, že robotický vysavač pracuje zcela sám, nepotřebuje, abyste mu jakkoliv pomáhali. Tím pádem odpadá jakákoliv fyzická námaha spojená s vysáváním, a dokonce i s vytíráním. Stačí totiž robotu nasadit mopovací nástavec a mopovací textilii a vypustit ho do míst, kde je potřeba vytřít. Nemusíte se bát, že by na textilii zůstal nalepený nepořádek, protože robot při vytírání i vysává.

Vhodné pro alergiky

x

Alergie na prach či roztoče je velice častou záležitostí, a proto má Concept vybavené robotické vysavače UVC lampou, která dokáže zahubit 99,9 % bakterií, virů, roztočů a plísní, a to zcela bez použití chemie. Zároveň jsou nové robotické vysavače vybaveny prachovým zásobníkem, ve kterém je schovaný pytlík, do kterého vysavač sám odvádí nepořádek. Jeden pytlík vám vydrží až po dobu 2 měsíců. Poté stačí pouze pytlík vyjmout a vyhodit, prachu se vůbec nedotknete.

x

Dostane se tam, kam vy ne

x

Díky tomu, že robot je nízký, dokáže zajet do různých koutů, kam se vy nedostanete. Například vám perfektně uklidí pod manželskou postelí, kde za normálních okolností vysajete jen na kraji a do středu se pořádně vůbec nedostanete. Dokáže taky zajet pod gauč nebo skříňky, stačí, aby byl nábytek dostatečně vysoký na to, aby se tam vysavač vešel.

x

Perfektní pomocník do domácností s dětmi a zvířaty

x

Máte doma děti, které se vám stále plazí po zemi? Není nic lepšího, než si pořídit robotický vysavač, který vám každý večer vysaje a vytvoří bezpečné místo pro vaše děti. Zároveň si robotický vysavač skvěle poradí i s přítomností domácích mazlíčků, kteří naopak za sebou zanechávají chlupy.

v