22 nových modelů v kategorii chlazení

27.05.2024

V letošním roce jsme významně rozšířili sortiment chlazení. Nově jsme do nabídky zařadili 16 modelů lednic a 6 mrazáků. V čem spočívají jejich hlavní výhody a přednosti?

Jedná se o rozměrově úsporné lednice ideální do menších kuchyní. Pohodlně je zasadíte do většiny běžných kuchyňských linek, aniž by vám vystupovaly do prostoru.

.

.

Jaké modely lednic disponují KITCHEN IN rozměry?

.

LM2247bc - šířka 474 mm, hloubka 447 mm

LK2347wh/bc - šířka 474 mm, hloubka 495 mm

LK3354wh/bc - šířka 540 mm, hloubka 550 mm

LFT4355wh/bc/ss - šířka 540 mm, hloubka 551 mm

LM4255bc - šířka 545 mm, hloubka 566 mm

LT2255wh/bc - šířka 549 mm, hloubka 557 mm

Energetické štítky pro lednice prošly významnou změnou, která ovlivňuje jejich hodnocení a klasifikaci. Starý energetický štítek používal stupnici od A+++ (nejúčinnější) až po D (nejméně účinná). Nový energetický štítek, zavedený v roce 2021, zjednodušuje hodnocení a využívá stupnici od A (nejúčinnější) po G (nejméně účinná). 

.

Lednice s mrazákem LK6560wh/ss/ds patří mezi úsporné modely s roční spotřebou 156 kWh energie, což ji řadí dle nového energetického štítku do kategorie C. 

.


.

Stranově zaměnitelné otevírání dveří

.
Velkou předností vybraných modelů lednic a mrazáků  je možnost zaměnit směr otevírání dveří. Díky tomu se dokonale přizpůsobí potřebám každé domácnosti a zapadne doslova kamkoliv.

.

Nové lednice se stranově zaměnitelných otevíráním dveří

.

LFT4355wh/bc/ss, LT2255wh/bc, LM2247bc, LM4255bc, MZN4254bc/wh, MZ2355bc/ss/wh, ze starých modelů: LFT2047bcN/whN, LT3560wh, LFT2047wh

Konvertibilita mrazáku na lednici

.
Velkou předností pultových mrazáků Concept  je, že se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Umožňuje totiž nejen mrazení, ale také chlazení potravin. Termostat lze regulovat v rozsahu od -32 °C až 8 °C, takže lze využívat i jako běžná chladnička.

Možnost umístění pod kuchyňskou linku

.
Lednice LT2255wh a LT2255bc disponují odnímatelnou horní deskou. To oceníte zejména v momentě, pokud ji plánujete umístit jako podstavný model pod kuchyňskou linku, kam můžete umístit i nové mrazáky MZ2355wh a MZ2355bc.

Mezi novinkami v kategorii chlazení naleznete kromě standardních bílých modelů i spotřebiče v elegantním černém designu, které se staly oblíbenou volbou pro moderní kuchyně. Černé spotřebiče dodávají kuchyni sofistikovaný a moderní vzhled. Snadno se kombinují s různými materiály a barvami, což umožňuje vytvořit harmonický a elegantní interiér. Černá barva je neutrální a hodí se do různých stylů kuchyní, od minimalistických a industriálních až po tradiční. 

.

Prohlédněte si všechny nové modely v černém designu

.


.

.


.

Také milovníci nerezu si přijdou na své, a to rovnou ve dvou variantách. Nabízíme lednice jak ve světlém, tak i tmavém nerezovém provedení.

.


.

Beznámrazové systémy Total No Frost/No Frost/Less Frost

Všechny tyto technologie redukují tvorbu námrazy uvnitř chladničky a zajišťují efektivnější chlazení, nižší spotřebu energie, větší flexibilitu skladovacího prostoru a udržují kvalitu a čerstvost potravin. 

.

Funkce rychlého zmrazení/zchlazení potravin (Fast Freeze/Fast Cool)

Slouží pro rychlé zmrazení/zchlazení čerstvě vložených potravin do lednice a současně zabrání nežádoucímu ohřevu uskladněných zásob. 

.

Smart ECO

Nastaví optimální teplotu v jednotlivých zónách lednice, aby zajistila potravinám nejlepší podmínky pro skladování.

.

Fresh zóna

Prostorná zásuvka, která disponuje nižší teplotou a regulací vlhkosti. Je určená na skladování ovoce a zeleniny, které se v ní uchovají déle čerstvé.

.

Invertorový kompresor

Úspornější, tišší, efektivnější a trvanlivější model kompresoru. Přizpůsobuje se okamžitým potřebám pro chlazení a efektivně hospodaří s energií. Pomáhá zachovat v lednici stabilnější teplotu, takže nedochází k přemíře chlazení. 

.

Multi Air Flow

Rovnoměrné proudění vzduchu minimalizuje výskyt teplotních rozdílů a současně prodlužuje kvalitu a čerstvost uložených potravin.

.

Lednice s mrazákem

.

.

.

.

.


.

Lednice bez mrazáku

.

.

.


.

Lednice vestavné

.

.

.


.

Mrazáky šuplíkové

.

.

.


.

Mrazáky pultové

.

.

.


.