10 let vestavných spotřebičů Concept

07.08.2018

V srpnu slavíme 10 let od prvního vestavěného spotřebiče Concept. První kroky na novém trhu byly těžké, ale věřili jsme našim spotřebičům, že se dokáží prosadit i mezi velkými značkami a zákazníci si k našim vestavbám najdou cestu. Za těch 10 let naše spotřebiče zaujaly místo v mnoha českých i zahraničních kuchyních. Neustále se je snažíme inovovat a přicházet s novinkami, které pomáhají ve skutečném životě. Vychytávky, které vám usnadňují každodenní povinnosti. Mezi naše největší úspěchy počítáme vynikající ostřikovací rameno Innowash, které je součástí našich myček. Teď už je skoro jedno jak nádobí naházíte do myčky, díky innowashi bude nádobí parádně umyté. Do chladniček jsme zase přidali „Plasma sterilizátor“, který uchovává potraviny déle čerstvé a zneškodňuje nežádoucí bakterie.

V srpnu slavíme 10 let od prvního vestavného spotřebiče Concept. První kroky na novém trhu byly těžké, ale věřili jsme našim spotřebičům, že se dokáží prosadit i mezi velkými značkami a zákazníci si k našim vestavbám najdou cestu. Za těch 10 let naše spotřebiče zaujaly místo v mnoha českých i zahraničních kuchyních. Neustále se je snažíme inovovat a přicházet s novinkami, které pomáhají ve skutečném životě. Mezi naše největší úspěchy počítáme vynikající ostřikovací rameno Innowash, které je součástí našich myček. Teď už je skoro jedno jak nádobí naházíte do myčky, díky innowashi bude nádobí parádně umyté. Do chladniček jsme zase přidali „Plasma sterilizátor“, který uchovává potraviny déle čerstvé a zneškodňuje nežádoucí bakterie.

Přišli jsme na trh i s ucelenými designovými liniemi, ve kterých jsou designově propojeny nejen vestavné spotřebiče ale i ty malé, které zůstávají na kuchyňské lince. Před dvěma lety jsme tak představili linie Sinfonia, Black a White.

Jsme rádi za přízeň naší značce ať už v malých nebo ve vestavných spotřebičích.