Sleva měsíce: Americká lednice s vinotékou LA7991bc a stojanový ventilátor VS5031

01.07.2024

Léto je v plném proudu a s ním přicházejí i dlouhé, horké dny, které si žádají osvěžení a pohodlí. Červencové slevy měsíce vám pomohou toto období zvládnout s lehkostí a komfortem. Americkou lednici s vinotékou LA7991bc a letní ventilátor VS5031 můžete získat se slevou až 30 %.

Americká lednice s vinotékou Concept LA7991bc: Luxusní model pro náročné uživatele i milovníky vína

.

Americká lednice s vinotékou je nejen stylovým doplňkem vaší kuchyně, ale také vysoce funkčním spotřebičem, který vám poskytne dostatek prostoru pro uložení potravin a zároveň se postará o vaše oblíbené víno. Tato kombinace je perfektní pro milovníky kvalitních potravin a nápojů, kteří chtějí mít vše na dosah ruky.

.

Hlavní výhody americké lednice s vinotékou:

.

  • Velká kapacita: Prostorné úložiště pro všechny vaše potraviny, včetně velkých přihrádek a zásuvek.
  • Integrovaná vinotéka: Speciální prostor pro uchovávání vína při ideální teplotě, což zajišťuje, že vaše víno bude vždy připravené k podávání.
  • Moderní technologie: Pokročilé funkce jako beznámrazový systém Total No Frost, invertorový kompresor, metal cooling, fresh zóna, alarm nedovřených dveří, výrobník ledu, SMART funkce, LED osvětlení či dotykový displej pro snadné ovládání.

.

.

Letní ventilátor Concept VS5031: Osvěžení pro každý den

.

Horké letní dny mohou být únavné a nepříjemné, zvláště pokud trávíte hodně času doma nebo v kanceláři. Náš letní ventilátor je ideálním řešením, jak si zajistit příjemný vánek a osvěžení během celého dne. Díky modernímu designu a tichému provozu se skvěle hodí do každého interiéru.

.

Hlavní výhody letního ventilátoru:

.

  • Tichý provoz: Užijte si osvěžení bez rušivého hluku.
  • Nastavitelná rychlost: Vyberte si z několika rychlostí, aby vám ventilátor poskytl přesně takový proud vzduchu, jaký potřebujete.
  • Energetická úspornost: Ventilátor je navržen tak, aby byl energeticky úsporný, což vám pomůže ušetřit na nákladech za elektřinu.
  • Časovač: Snadno si nastavíte čas, po jehož uplynutí se ventilátor automaticky vypne.

Během července nabízíme tyto úžasné produkty za bezkonkurenční ceny. Ať už hledáte způsob, jak si užít léto v pohodlí svého domova nebo chcete dodat své kuchyni nádech luxusu a praktičnosti, letní ventilátor a americká lednice s vinotékou jsou tou správnou volbou.