Designové linie Concept

Rádi byste si sladili všechny spotřebiče do jedné barvy či materiálu, ale nechce se vám chodit po obchodech a všechno do detailu srovnávat? Nemusíte, a to díky našim spotřebičům z designových linií Concept, které se k sobě dokonale hodí. Stačí si jen vybrat designovou linii a potom dané modely spotřebičů, sladěnost je zaručená.

Jaké designové linie spotřebičů nabízíme?

Designová linie Black, jak už název napovídá, je zahalená celá v černém. Dominuje jí černé sklo, které vaši kuchyni dodá na luxusu a elegantnosti.

Designová linie White vaší kuchyni dodá lehce studený tón, který ale zapříčiní svěžest a vzdušnost. Bílé sklo potrhne ve vašem domově minimalismu, ale zároveň dodá neskutečný šarm.

Designová linie Sinfonia patří mezi světlejší řady spotřebičů, jejichž hlavním prvkem je nerez doplněná o černé detaily. Sinfonia patří mezi řady s nejširším portfoliem spotřebičů.

Designová linie Titania vás obklopí tmavým nerezem s jemností černého skla. Spotřebiče představují jednoduchý a jemný styl hodící se téměř do každého designu vámi navržené kuchyně.

Designová linie Retro nabízí závan starší doby, kterým si můžete vyplnit své chaloupky, ale i byty, které chcete ladit do retra. Vybírat můžete z červené, černé, béžové a bílé barvy.

Konfigurátor kuchyní

Nedokážete si představit, jak by vaše kuchyně vypadala s designovými spotřebiči z různých řad? To vůbec nevadí. Připravili jsme pro vás konfigurátor kuchyní, ve kterém si můžete zvolit typ designové řady spotřebičů, barvu kuchyňských skříněk, kuchyňské desky, podlahy i obkladů. V plánovači si můžete hrát a kombinovat, dokud se vám vaše vysněná kuchyň nebude stoprocentně líbit.

Designová linie White

Zahalte svou kuchyň do ledově bílé, která dodá vašemu domovu jemnost a svěžest, a doplňte si ji o spotřebiče Concept z designové linie White v provedení bílého skla.

Jaké spotřebiče si z designové linie White mohu pořídit?

V designové linii White naleznete všechny spotřebiče, které jsou v kuchyni zapotřebí. Lednice, digestoře, varné desky nebo trouby nejdete rovnou v několika modelech, taky ale narazíte na malé spotřebiče, jako jsou rychlovarné konvice nebo topinkovače, které podtrhnou design vaší kuchyně.

Americké lednice dvoudveřové, třídveřové a čtyřdveřové se stanou vaším největším parťákem v kuchyni, kde budete skrývat ty největší pochoutky pro váš žaludek. Vyberte si tu, která má dostatek prostoru a funkce, které vám usnadní práci.

Elektrické trouby v bílém provedení jsou doplněny o světle nerezové prvky, které k sobě přirozeně ladí. Rozhodovat se můžete mezi moderním dotykovým displejem a klasickými otočnými knoflíky.

Mikrovlnné trouby vestavná se může pyšnit svým intuitivním dotykovým ovládáním a možností se perfektně sjednotit s elektrickou troubou, kterou můžete mít vbudovanou pod tou mikrovlnnou.

Varné desky plynové a indukční jsou nepostradatelným spotřebičem do každé kuchyně. Plynová deska je moderní a krásný kousek, který dodá kuchyni na osobitosti a indukční deska naopak zapadne do kuchyně, jako by tam nebyla. Funkčně jsou obě skvělé, záleží pouze na vaší preferenci.

Digestoře komínové a výsuvné zneškodní i minimum páry, který během vaření vytvoříte. Mezi komínovými a výsuvnými se rozhodujte podle velikosti kuchyně, máte-li kuchyň větší sáhněte po komínových digestořích a v případě malé kuchyně si skvěle postačíte s výsuvnou. Ty určitě patří mezi ty méně nápadné, což neplatí pro komínové, které se stanou královnami kuchyně. Nemusíte mít ale strach, jejich moderní provedení se vám bude líbit.

Rychlovarné konvice plastové a nerezové potřebují taky ladit k vaší kuchyni, a proto v našem sortimentu naleznete jemně bílé konvice, které váš design perfektně podpoří.

Topinkovače, odšťavňovače a kuchyňské váhy, to jsou další malé spotřebiče, které si můžete vybrat v bílé barvě a sladit je se zbytkem spotřebičů. Nemusíte se ostýchat je ponechat na kuchyňské lince, protože budou ozdobou vaší kuchyně.

Konfigurátor kuchyní

Nedokážete si představit, jak by vaše kuchyně vypadala v kombinaci s bílými spotřebiči? To vůbec nevadí. Připravili jsme pro vás konfigurátor kuchyní, ve kterém si můžete zvolit typ designové řady spotřebičů, barvu kuchyňských skříněk, kuchyňské desky, podlahy i obkladů. V plánovači si můžete hrát a kombinovat, dokud se vám vaše vysněná kuchyň nebude stoprocentně líbit.

Nedokážete si představit, jak by vaše kuchyně vypadala v kombinaci s bílými spotřebiči? To vůbec nevadí. Připravili jsme pro vás konfigurátor kuchyní, ve kterém si můžete zvolit typ designové řady spotřebičů, barvu kuchyňských skříněk, kuchyňské desky, podlahy i obkladů. V plánovači si můžete hrát a kombinovat, dokud se vám vaše vysněná kuchyň nebude stoprocentně líbit.

Pozn.: Odstín bílého skla se může z technologických důvodů u jednotlivých spotřebičů lišit.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Další filtry

Zobrazit více

Zobrazit méně