Varné roboty

Varné roboty

Varné roboty

Vaření je pro někoho činnost, které chce denně věnovat minimum času, nejlépe žádný. Tento požadavek splňují varné roboty, které dokážou z velké části pracovat samy. Pojďte se podívat, s čím vším vám multifunkční varné roboty pomohou.

Proč si domů pořídit multifunkční varný robot?

Jste začátečník ve vaření a vůbec si nevěříte? Jste zaneprázdněná/ý a nemáte čas trávit hodiny u vaření? Máte rádi vaření a jen potřebujete pomocné ruce do kuchyně? Multifunkční varný robot je ideální prostě pro všechny, protože vám jednoduše ušetří čas, s kterým poté můžete naložit, jak vám bude libo. Zároveň v sobě schovává mnoho dalších režimů a funkcí, čímž zastane práci i jiných kuchyňských spotřebičů.

V čem se liší varný robot od kuchyňského robota?

Kuchyňský robot je na rozdíl od varného robota zaměřený na míchání, šlehání a hnětení. Také bývá součástí mlýnek na maso, tvořítko cukroví nebo mixér na smoothie. Kuchyňský robot jednoduše nevaří. Je ale skvělý na těsta, krémy, šlehačky či na zmíněné mleté maso, smoothie či cukroví. Varný robot ale dokáže ještě k tomu všemu vařit a připravit vám plnohodnotné menu, a to od polévky po dezert. Ještě k tomu má v sobě zabudovanou databázi receptů, která vás provede krok po kroku celým procesem přípravy jídla.

Jaké programy v robotu naleznete?

  • Hnětení
  • Vaření na páře
  • Pomalé vaření
  • Vaření
  • Kuchyňský robot
  • Sekání
  • Turbo
  • Váha
  • Manuální program

Dotykové ovládání

Pro snadné a intuitivní ovládání je součástí varného robotu velký dotykový displej, na kterém vše přehledně uvidíte. Na displeji si zvolíte vámi vybraný recept, který vám každý krok popisuje, nemusíte tedy u vaření pořád sahat na mobil a zjišťovat, jak pokračovat v postupu. Obrazovka vám bude také přehledně ukazovat teplotu, čas a popřípadě rychlost otáček.

Databáze receptů neustále se aktualizující

Součástí varného robotu je databáze receptů, kde je nyní nahráno něco přes 300 pokrmů. Tím to však nekončí a v průběhu roku se databáze bude vždy aktualizovat. Aktualizace se provádí přímo v robotu, který vás sám navede k tomu, jak ji provést. Není to nic těžkého, jen dva kliky. Nemusíte se tedy bát, že by vám recepty někdy došli. Součástí je samozřejmě manuální program na to, abyste si tam mohli dělat recepty i podle sebe.

Bezpečnostní pojistka aneb co dělat, když topně těleso přestane fungovat

Zespodu varného hrnce naleznete bílý čudlík, který je tou bezpečnostní pojistkou. Může se stát, že se hrnec přehřeje a automaticky odpojí topné těleso. Pokud taková situace nastane, stačí robot vyndat ze zásuvky, počkat 10 minut až vychladne a poté tlačítko zespodu hrnce stisknout.

Staňte se členem klubu Concept INSPIRO nebo Facebookové skupiny

Chceš neustálý přísun informací varném robotu Inspiro Concept? Přihlaš se do klubu Inspiro a neunikne ti žádná novinka spojená s aktualizacemi, recepty a s různými tipy ohledně robotu. Své recepty můžete sdílet také na facebookové skupině Kuchyňský robot Concept Inspiro , kde se můžete sdílet s dalšími majiteli robota a navzájem se inspirovat. Také zde můžete komunikovat se samotnou značkou Concept.

Podrobné vyhledávání

Cena

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Parametrický filtr

1 produkt
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO RM9000

Multifunkční kuchyňský robot Concept RM9000 INSPIRO vás krok za krokem provede celým procesem vaření. Disponuje databází receptů, která se neustále aktualizuje, 8 automatickými programy s 15 funkcemi a dotykovým ovládáním v českém jazyce.

14 999 Kč 

s DPH