Grilovací deska na indukci GD455

GD455

Grilovací deska Concept GD455 slouží ke grilování na indukční varné desce s flexi nebo bridge zónou. Je vyrobená z litiny, která rovnoměrně rozvádí teplo, je vysoce odolná a má nepřilnavý povrch. Deska je rozdělena na hladkou a žebrovanou část, takže na ní ugrilujete vše, na co si vzpomenete.

Výrobce
Příslušenství
Kód

gd455

Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 499 Kč
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

  Podrobnosti o produktu

  Grilovací deska na indukci Concept GD455

  Rovnoměrné rozložení tepla

  Nepřilnavý povrch

  Žebrovaná a hladká část

  Domácí grilování na indukci

  Vychutnejte si skvělé grilované pokrmy přímo na vaší indukční varné desce. Grilovací deska Concept GD455 je navržena s ohledem na efektivní využití indukčního ohřevu. Povrch desky je rozdělen na hladkou a žebrovanou část, takže na ní ugrilujete vše, jako na běžném grilu: steaky, klobásy, hamburgery, špízy, slaninu, uzeniny, sýry, zeleninu i ovoce.

  Rovnoměrné rozložení tepla a kvalitní zpracování

  Grilovací deska Concept GD455 je vyrobená z litiny, která poskytuje výborné tepelné vlastnosti a rovnoměrné rozložení tepla během grilování. Nepřilnavý povrch umožňuje snadné otáčení a následné čištění. Litina je navíc velice odolná proti opotřebení a poskytuje dlouhou životnost.

  Na jaké varné desce je možné grilovací desku používat?

  Grilovací deska Concept GD455 je kompatibilní se všemi indukčními vařiči Concept opatřenými „FLEXI“ nebo „BRIDGE“ zónou.

  Technické parametry:

  • Materiál: litina
  • Použití: indukční deska s flexi/Bridge zónou
  • Nepřilnavý povrch
  • Rozdělení desky na žebrovanou a hladkou část
  • Rovnoměrné rozložení tepla
  • Vysoká odolnost
  • Snadná údržba
  • Rozměry (š x h x v): 230 x 430 x 40 mm
  • Váha: 4,8 kg

  Produkt manažer:

  Zuzana INFO Němcová,  info@my-concept.cz

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Hloubka (cm) 43
  Materiál Litina
  Šířka (cm) 23
  Výška (cm) 4
  Barva černá

  Ke stažení

  Produkt lze výhodněji zakoupit s těmito produkty

  Indukční deska Cook&Flow 83 cm IDV6083bc

  Indukční deska s odsavačem Cook&Flow 83 cm Concept IDV6083bc z designové linie Black nabízí moderní způsob vaření. Disponuje 4 varnými zónami s možností propojení do 2 velkých flexi zón, extra výkonem odtahu par 750 m3/h a chytrou funkcí Hob2Hood s automamtickým sepnutím a přizpůsobením výkonu odsavače se začátkem vaření.

  Indukční deska IDV4260wh WHITE

  Indukční deska Concept IDV4260wh s novou technologií plynulého vaření vyniká moderním designem s minimalistickým potiskem. Nabízí 4 varné zóny, moderní dotykové ovládání, funkci powerbooster, časovač a dětskou pojistku.

  Indukční deska s rámečkem IDV4560bf

  Indukční deska Concept IDV4560bf s novou technologií plynulého vaření vyniká moderním designem s minimalistickým potiskem. Je opatřena dotykovým displejem se sliderem a kovovým rámečkem, který ji přidává na odolnosti.

  Indukční deska IDV4460

  Indukční deska Concept IDV4460 s novou technologií plynulého vaření vyniká moderním designem s minimalistickým potiskem. Je opatřena dotykovým displejem se sliderem a zkosenými hranami bez rámu, které jsou velmi praktické na údržbu.

  Indukční deska s rámečkem IDV4260sf

  Indukční deska Concept IDV4260sf s novou technologií plynulého vaření vyniká moderním designem s minimalistickým potiskem. Je opatřena dotykovým displejem a stříbrným rámečkem, který ji přidává na odolnosti.

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: