Produkt bohužel není k dispozici.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 465 471 400 nebo na emailu info@my-concept.cz.

Elektrická koloběžka Crossader 4.0 SC4000

Elektrická koloběžka Concept SC4000 Crossader s dojezdem 40 km je vhodná do města i do terénu. Disponuje velkými koly, bytelnou konstrukcí, vyjímatelnou baterií, tempomatem a systémem rekuperace. Rychle a snadno ji složíte do auta nebo veřejné dopravy. Na tuto elektrokoloběžku se nevztahuje povinnost sjednání povinného ručení .

Výrobce
Elektrokoloběžky
Kód

sc4000

 

  Podrobnosti o produktu

  Elektrická koloběžka Concept SC4000 CROSSADER

  Dojezd až 40 km

  Vyjímatelná baterie

  Velká 10″ kola

  Rychle a ekologicky

  Odražte se a jeďte. Elektrická koloběžka Concept SC4000 Crossader je výborný dopravní prostředek, který vás s minimální námahou dostane téměř kamkoliv. Je osazena bezkartáčovým motorem s výkonem 350 W, se kterým dosáhnete rychlosti až 25 km/h. Můžete si tak dopřát opravdu svižnou jízdu, která je díky elektrickému pohonu šetrná k životnímu prostředí, a navíc vás téměř nic nestojí. Využívá systému rekuperace, díky kterému sbírá energii z brždění a vrací ji zpět do baterie, čímž prodlužuje její výdrž.

  Do města

  Dopravní zácpa pro vás nebude žádnou překážkou. S elektrickou koloběžkou Crossader dorazíte vždycky včas, ať už do práce, do školy nebo na schůzku s přáteli. Snadno ji složíte, takže s ní můžete pohodlně cestovat i veřejnou dopravou nebo ji převážet v autě. Díky umístění akumulátoru ve sloupku koloběžky vyniká tento model i vysokou světlou výškou, tedy prostorem od země ke spodní části nášlapné desky, který činí 11 cm. Bez problémů tak zvládnete nájezdy na chodníky i jiné terénní nerovnosti.

  Na výlety

  Li-Ion akumulátor s kapacitou 10 Ah nabízí dojezd až 40 km. Pokud plánujete vyrazit na delší výlet, je možné pořídit náhradní akumulátor, který zdvojnásobí vzdálenost vaší trasy. Velká 10palcová kola oceníte zejména při jízdě na nerovném povrchu a v terénu. Jsou vysoce odolná, perfektně tlumí nárazy, minimalizují riziko defektu a dodávají koloběžce vyšší stabilitu. Bytelná konstrukce s ocelovým rámem se podílí na celkové nosnosti koloběžky, která dosahuje 120 kg, a společně s širokou nášlapnou deskou jsou zárukou vysoké kvality a komfortní jízdy.

  Vyjímatelná baterie

  Velkou předností koloběžky SC4000 je vyjímatelná baterie, která je usazená ve sloupku řídítek a vyjmete ji rychle a jednoduše bez jakéhokoliv nářadí. Dobíjet lze dvěma způsoby – usazenou v těle koloběžky nebo ji můžete vyjmout a dobít samostatně. Koloběžku tak můžete nechat uschovanou ve sklepě nebo v garáži a domů si odnést pouze baterii, jejíž dobití trvá pouhých 5-6 hodin.

  LED displej

  LED displej je umístěný ve střední části řídítek, takže ho můžete bezpečně kontrolovat i během vaší jízdy. Poskytuje aktuální informaci o vaší rychlosti, nastaveném režimu a stavu baterie.

  Plynulá jízda

  Koloběžka je vybavena tempomatem, který se automaticky aktivuje po 6 s konstantní rychlosti. Tuto funkci oceníte na delších rovných cestách, kde si můžete dopřát opravdu komfortní a plynulé jízdy. Udržuje totiž aktuální rychlost, dokud nepřidáte plyn nebo nezačnete brzdit.

  Jednoduché ovládání

  Velkou předností jízdy na koloběžce Crossader je její snadná obsluha, kterou bez potíží zvládne opravdu každý. Nabízí 3 režimy rychlosti – začátečník, pokročilý, sportovní. Pro rozjed se stačí odrazit jako na klasické koloběžce a poté plynule regulovat rychlost pomocí tlačítka plynu. V režimu začátečník koloběžka dosahuje rychlosti 6 km/h a simuluje rychlost chůze, v režimu pokročilý 15 km/h a ve sportovním režimu dosahuje maximální rychlosti 25 km/h. Mírným sešlápnutím zadní brzy přibrzdíte, stisknutím brzdové páky zastavíte.

  Bezpečnost

  Koloběžka je vybavena dvojitým brzdným systémem: hlavní kotoučovou brzdou a zadní blatníkovou, kterou si snadno přibrzdíte lehkým sešlápnutím. Samozřejmostí je také LED osvětlení umístěné na konstrukci řídítek a na zadním blatníku. Přední světlo bílé barvy je nutné aktivovat před každou jízdou, zadní červené se rozsvítí automaticky během brždění. Nechybí ani reflexní prvky umístěné po celém těle koloběžky, které zvyšují bezpečnost na komunikaci při zhoršené viditelnosti. V základní výbavě koloběžky nechybí ani zvonek a stojánek, takže ji nemusíte nikdy pokládat a předejdete tak jejímu poškrábání.

  Technické parametry:

  • Velká kola (10 palců)
  • Vyjímatelný akumulátor ve sloupku
  • Voděodolná deska IP54
  • Dojezd na jedno dobití: až 40 km
  • Tempomat
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • Typ akumulátoru: Li-ion, kapacita: 10 Ah
  • Systém rekuperace
  • Hmotnost koloběžky: 14,5 kg
  • Rozměr koloběžky: 1083 x 401 x 1186/460 (rozložená/složená) mm
  • Výkon motoru: 350 W
  • Maximální nosnost: 120 kg
  • Zadní kotouč. brzda, blatník jako pomocná brzda
  • LED displej
  • Snadné složení elektrické koloběžky
  • Doba nabíjení: 5-6 hodin
  • 3 stupně rychlosti
  • Přední a zadní světlo, reflexní prvky
  • Světlá výška (prostor od země ke spodní části nášlapné desky): 11 cm

  Dokoupitelné příslušenství:

  • Brašna
  • Držák na mobilní telefon
  • Náhradní akumulátor

  Produkt manažer:

  Dominik INFO Jehlička,  info@my-concept.cz

  Zařazení produktu

  Poslat info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Hmotnost netto (kg) 14,5
  Příkon (W) 350
  Dojezd 40 km
  Velikost kol 10 palců
  Výkon motoru 350 W
  Typ baterie Li-Ion 36 V 10400 mAh
  Doba nabíjení (h) 5-6
  Rozměry produktu (cm) (v x š x h) 108 x 40 x 119

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: